Säljkontakter OEM

Kontakta våra säljare när du behöver råd eller komma framåt snabbt med dina projekt eller inköp. Vi har delat upp kontaktpersonerna per produktområde. Välkommen att höra av dig till oss!

Säljare Fönster och Dörr

Magnus Svensson

Försäljningschef Skandinavien Fönster

Mobil: 070 344 42 08
Telefon kontor: 031 704 40 12
magnus.svensson@assaabloy.com

 

Anders Linderhav

Key Account Manager Fönster

Mobil: 076 134 63 88
Telefon kontor: 031 704 40 96
anders.linderhav@assaabloy.com

 

Jerker Troedsson

Säljchef Export Dörr och Fönster

Mobil: 072 706 91 54
Telefon kontor: 031 704 23 88
jerker.troedsson@assaabloy.com

 

Magnus Larsson

Försäljningschef Skandinavien Dörr

Mobil: 072 207 36 50
Telefon kontor: 031 704 40 53
magnus.larsson@assaabloy.com

 

Ola Lund

Försäljning Skandinavien Dörr

Mobil: 070 222 47 93
Telefon kontor: 031 704 40 02
ola.lund@assaabloy.com

Säljare CodeHandle

Magnus Bäckström

Affärsenhetschef Code Handle

Telefon kontor: 031 704 40 63
magnus.baeckstrom@assaabloy.com

 

Lars Angelin

Försäljningsansvarig Code Handle 

Mobil: 072 508 36 14
Telefon kontor: 031 704 40 10
lars.angelin@assaabloy.com

Säljare Industrilås

Ulf Petersson

Affärsenhetschef, Marknads- & försäljningsansvarig Industrilås 

Tel: 016 17 74 09
ulf.h.petersson@assaabloy.com

 

Anders Nyzell

Key Account Manager

Mobil: 070 560 08 12
Telefon kontor: 016 17 72 13
anders.nyzell@assaabloy.com

 

Sonny Ode

Key Account Manager

Mobil: 070 326 22 02
Telefon kontor: 016 17 74 76
sonny.ode@assaabloy.com